На церемонії відкриття Олімпіади в Сочі Януковича відвідав привид Каддафі?

10 февраля 2014, 15:52
Владелец страницы
журналіст
0
178

ФОТО

Українські дослідники паранормальних явищ спільно з американськими колегами з товариства науково-технічних розвідок при аерокосмічній агенції NASA зробили сенсаційне відкриття! Виявляється, крісло біля Януковича, яке виглядало порожнім, насправді таким не було.

Спеціально налаштована, високочутлива до проявів потойбічної активності апаратура спільного українсько-американського виробництва "Вій-3" (перші дві експериментальні моделі не були успішними), зафіксувала надзвичайно сильні сигнали, які йшли з крісла, розташованого у VIP-ложі ліворуч президента.

Розшифровка записів дала сенсаційно-приголомшливі результати. Виявлені енергетичні випромінювання вказали на присутність певної субстанції, чиї показники не відповідають земній природі реального світу.

Отримані параметри були піддані ретельному комп'ютерному скануванню та співставлені з архівами фантомотеки, яка фукціонує в одному з науково-дослідницьких центрів NASA. Там зберігаються відповідні ауро-енергетичні дані відомих осіб сучасності та минувшини. Виявилося, що запеленговані в кріслі параметри належать... лівійському диктатору Муаммару Каддафі.

Більше того, в якийсь момент примара навіть частково матеріалізувалася. Якщо пригледітися до контурів, які проступають крізь український прапор, то в них можна впізнати обриси Каддафі, зокрема його фірмовий капелюх.

За словами фахівців, візит привида ніколи не трапляється просто так. Це завжди несе собою якусь звістку, дуже часто - пересторогу. Доля Каддафі - всім добре відома.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.