Гумористичний "ПерецЪ" кепкує з тортур і знущань над євромайданівцями

9 февраля 2014, 11:43
журналіст
0
198

Гумор "Перця" - окрім того, що до неможна примітивний, так ще й беркутівсько-гестапівський, ментівсько-енкаведистський, з яскраво вираженим садистським ухилом. Так жартують кати.

З повідомлення "Телекритики" дізнався про існування такого собі інтернет-проекту "ПерецЪ". Його запустив колишній головний редактор сатиричної газети «Параска-інфо» та автор інтернет-видання «Обозреватель» Сергій Кривуля.

«Наша команда - це майже всі колишні працівники "Параски-інфо" та кілька людей із сайту "Обозреватель": карикатуристи, журналісти, письменники та інші, - говорить пан Кривуля у коментарі «Телекритиці». - У новому проекті ми плануємо випускати більше карикатур, коміксів і "фото жаб", а також обов'язково робити пародію на stream-TV - невеликі відеоролики, які будемо викладати на сайт».

Зайшов на сайт, подивився, почитав. Те, що головним завданням ресурсу є кепкування над ЄвроМайданом і висміювання опозиції - стає зрозуміло відразу. Щодо політичної спрямованості "Перця" питання відпали самі собою.

Formula

Натомість з'явилися інші: а де, власне, гумор, сатира? Що там смішного? Не знайшов нічого веселого ані в статтях, ані в коміксах, ані карикатурах.

Взагалі, з гумором в антимайдану всіх часів завжди були неабиякі проблеми. Надибати в "біло-блакитних" щось цікаве й дотепне про колись "помаранчевих", а нині євромайданівців - майже неможливо. Що називається, ні розуму, ні фантазії. Вічна криза жанру.

Так само і в "Перці". Його гумор - це як річ в собі. Він може бути зрозумілим і веселити лише авторів чи антимайданівців. Про творчість, подібну тій, що можна зустріти в "Перці", в інтернеті кажуть - "унылое говно".

Зі всього, що там побачив, легку посмішку викликало хіба що ось це:

1795621_646448908749585_1265904809_n

Про те, як і над чим жартують у статтях "Перця", стає ясним з таких матеріалів:

"Осторожно: русский акцент"

"Русский акцент – вот что самое страшное в том, что происходит в Украине сегодня. Все знают, что лидера Автомайдана Булатова пытали люди с заметным русским акцентом. Откуда знают? Так сам Бутатов сказал. Ведь это же очевидно: у человека без русского акцента рука на Булатова не поднимется".

Тут кепкують над заявами викраденого й покатованого лідера "Автомайдану" Дмитра Булатова про російський акцент нелюдів, вимірюючи рівень росакценту в євромайданівців, сотників самоооборони, бійців "Правого сектору", представників і лідерів опозиції, а також "беркутівців", захарченка, калесніченка, путіна тощо.

"Граждане, будьте бдительны и сообщайте обо всех замеченных вами случаях русского акцента коменданту Украинского Дома Юрию Левченко, или сразу в Психиатрическую больницу имени академика И. П. Павлова по адресу ул. Фрунзе, 103. Вас ждут", - завершує свій допис автор Василь Эблан-Блакытный.

До насміхання з побоїв і надрізаного вуха Булатова тут ще не дійшло. Це сталося в одному з наступних матеріалів, про що трохи нижче.

"Голая правда"

"Нами замечена странная тенденция – попытки демонстрировать обнаженную натуру лицами, которые, казалось бы, не имеют для этого никаких оснований".

Побачивши заголовок і анонс, припустив, що мова піде про роздягнутого беркутньою на морозі козака Михайла Гаврилюка. Мої тривожні й гнітючі побоювання підтвердилися. Виявляється, засняті на відео тортури - для "Перця" теж є приводом для жартів:

Последователь генерала Карбышева

Кроме того, обнаженка просто усиливает впечатления и отвлекает от главного – возьмем «избиения и пытки» (прошу звернути увагу на лапки, - О.М) «Беркутом» казака Гаврилюка. Никто его в кадре особо не бьет (хоча на тілі - чітки сліди побоїв - О.М.) и уж точно не пытает. Ну раздели догола бедолагу на морозе, оставив, правда, носки (саме ж роздягання догола на лютому морозі з подальшою зйомкою знущань "Перець" тортурами не вважає - О.М.). Вспоминаются тут же исторические примеры, вроде генерала Карбышева и жертв холокоста. Но Карбышева на морозе поливали водой до полного замерзания, а прочих раздевали с вполне мародерскими целями – трупы-то раздевать неприятно, а живых заставить можно. Это, впрочем, еще хуже, так как людей ждет смерть, но тут-то никто никого убивать не собирался, значит, раздевали для унижения и усиления воздействия. На кого? Да на зрителей же! Значит, снималось все это специально для показа. Откуда же тогда рассказы, что это видео не хотели выпускать в свет? Не хотели бы – оно бы и не появилось, снимали ведь особо не скрываясь. Вот тут-то и возникают подозрения в провокациях и специально созданных роликах".

Отже на Карбишева, за думкою "Перця", Гаврилюк не тягне. Останньому залишили шкарпетки і не поливали на морозі водою до смерті. Дотепно? В розумінні "Перця" - так. А тепер обіцяне вище про Булатова:

"Тело – в дело

И, если Гаврилюк определенно фактурный мужчина, вполне способный вызывать женское вожделение, то показная демонстрация телес лидера автомайдана Булатова – совсем другое дело. Булатов тоже фактурный, но совсем в другом разрезе. Судите сами – на окраине села появляется, отсутствовавший более недели человек – изрядно ощипанный, но непобежденный. Рассказывает, что его зверски били, пытали, отрезали уши и распинали на кресте. Распятие, несомненно, сильный образ, но где следы, если не гвоздей, то хотя бы веревок – удерживая на весу туловище, весом явно за сто кг, веревки не могли не оставить на руках следы. А их нет! Кроме того, гладко выбритое лицо пытаемого наводит на мысли, что его, если и не кормили, то явно брили, да еще и ногти остригали. Если взрослому человеку не стричь ногти более недели, они начнут напоминать когти молодого орла, которыми тот вполне мог бы вырвать печень Прометею. А ногти у Булатова вполне ухожены и острижены. Он, конечно, говорил, что щетина у него растет плохо – таковы особенности его личной анатомии, однако, полежав в больнице несколько дней и не брившись, он начал выглядеть, как должно – небритый брутальный мужик. Наверное, чтобы скрыть огрехи, он охотно снялся в обнаженном виде, демонстрируя изрядный живот и синяки на ляжках. Кстати, ущерб, для десятидневных пыток, очень умеренный. Кроме того, человек, которого не кормили десять дней, выглядит совсем не так. То есть, нагота в данном случае выступает явно отвлекающим маневром. Может, конечно, я излишне придирчив и не дай бог мне самому оказаться на месте Булатова, но сомнения все же появляются и осадок того, что ребята просто прокололись из-за нежелания учесть мелочи, остается."

Ці блюзнірські рядочки належать керівнику проекту Сергію Кривулі, який закінчує свій "висєр" жалем з приводу відсутності на Майдані "ФЕМЕН".

"Правда жжет!" - таким є слоган "Перця". Ні, це не правда. Це зовсім інше, що не має до правди жодного стосунку. Гумор "Перця" - окрім того, що до неможна примітивний, так ще й беркутівсько-гестапівський, ментівсько-енкаведистський, з яскраво вираженим садистським ухилом, що чітко засвідчуює людожерську натуру авторів. Так жартують кати та їхня прислуга. Це бандитський гумор нижче плінтусу, розрахований на рівень царьових, калесніченок, лук'янових та інших шарікових з партії януковичів та її прихильників.

Нас багато, ми вас йдемо лякати!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.