Вічно стурбований ЄС!

6 февраля 2014, 23:00
Владелец страницы
один із лідерів Команди молоді Віталія Кличка, Партнер Юидичної фірми "Brite&Gribe"
0
289
Вічно стурбований ЄС!

Пам’ятається мені ейфорія, яка вирувала у всіх виступах та карколомних заявах європейських політиків, під час перших днів Євромайдану.

     Пам’ятається мені ейфорія, яка вирувала у всіх виступах та карколомних заявах європейських політиків, під час перших днів Євромайдану.

     Лідери ЄС наче в один голос гордо і відкрито заявили, що українці, а саме українські студенти продемонстрували можливо найбільшу волю та прояв поваги до європейських цінностей ніж будь який із народів, що проживає на території ЄС. І вже тоді ми чули заклики із Заходу про повагу до основних прав людини. Закликали до мирного протесту і до адекватної реакції влади. Проте, хтось дуже НЕРОЗУМНИЙ віддав наказ розігнати студентський мітинг, тим самим спровокувавши масові, по всій країні, безпрецедентні в історії України акції протесту.

      З тих подій 2 місяці пролетіли як 1 день, а точніше як одна страшна ніч. Скільки кошмарів і криміналу наша столиця не бачила мабуть з часів буремних 90-х. Викрадення людей, масові, силові та кроваві розгони мітингів, репресії проти журналістів і на кінець ЛЮДСЬКІ ЖЕРТВИ! Звісно, це викликало зворотну реакцію і народ пішов у наступ. А от від Європи реакції так і немає. Словесні заяви, само собою, є дуже «впливом» інструментом проти нашого «покищопрезидента» проте де ж Ваша адекватна реакція на ті жахіття, що відбуваються в центрі Європи – під Вашим носом?! Чи Ви уже забули про той славетний і вольовий народ, який за Вашими словами, найбільше прагне до європейських цінностей?! Якщо ж так, тоді про які цінності ми говоримо, коли лідери європейського суспільства закривають очі на людські жертви режиму в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КРАЇНІ?!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.