За два кілометри від кордону з ЄС встановили білборд з козаком Майдану(з фото)

6 февраля 2014, 09:32
Журналіст
0
248
За два кілометри від кордону з ЄС встановили білборд з козаком Майдану(з фото)

Так міський голова Рава-Руської вшанувала Михайла Гаврилюка, з якого вояки підрозділу спеціального призначення зняли весь одяг і змусили на морозі позувати .

 Вчора водії на жвавій трасі в місті Рава-Руська Жовківського району були здивовані, побачивши великий білборд з портретом Михайла Гаврилюка, над яким на Майдані знущався «Беркут».

Щит розташований за два кілометри від кордону з Польщею. На ньому напис: «Нація існує доти, доки  існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!».

Як повідомила прес-служба Рава-Руської міської ради, ініціатором встановлення білборду виступила міський голова Ірина Верещук.

«Цим білбордом ми хотіли  ще раз нагадати, що найцінніше у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якій ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця, – ось так прокоментувала своє рішення  Ірина Верещук. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.