Черний Квадрат 2

3 февраля 2014, 20:15
Пенсіонер – Філософ
0
156

Пути Путіна. Видео -НіколаТесла.
Чорний квадчат 2
Голодранці
(чернь) геть до купи! 

  ГАНЬБА

Довідка:Чернь – так Греки називали темних, необізнаних людей.

Пути Путіна

Що до русо-фобів

Російськомовні українці хочуть в пути Путіна(?) – нема проблем. Міняйтесь! Поруч українськомовні кубанці, а можна в Якутію, там є поселення АЙХАЛ з українськомовними росіянами + зорото алмази і вся таблиця Менделеєва. Повернутись в Український РАЙ буде достатньо і в Канаді,і в штатах. Так що проблем у російськомовних українців не буде. Якби я був депутптом парламенту, то запропонувавби канон конституції про примусове виселення дуже активних русофобів – щоб не мутили чисту воду, і не портили повітря.

Що доГазу...Відомо, що у Ніколи Тесла, на розробку Електро-трансформера пішло декілька. Але не відомі причини трагічного фіналу винаходу і винахідника.

Є гипобеза, що тут замішані світлі та темні сили. Щоб впевнитись, що загрози космосу не буде, слід порадитись з “контактерами”. Якщо Боги дадуть добро на розробку, то демон Путін , не зможе наживатись на нафті і газі. А також шантажувати Україну.

ВІДИКИ:


Результатов: 
343 000

  1. Значок видео 43:48Посмотреть позже

    Николa Тесла: Загадочный Гений / Nikola Tesla: Mysterious Genius

    Раннее утро 30 июня 1908 года. На огромной территории Центральной Сибири многочисленные свидетели наблюдают ...Інші назви відео.

Повелитель молний. Никола Тесла

Никола Тесла Властелин мира док фильмНиколa Тесла: Луч смерти / Nikola Tesla: Death Ray

Гении и злодеи. Никола Тесла. Человек из будущегоРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.