За що боролися, на те й напоролися

30 января 2014, 10:57
журналіст
0
185

януковичі з НСЖУ зажадали в януковичів з прокуратури розслідувати напад януковичів на журналістів біля ОДА

Голова Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук звернувся до прокурора області Н. Марчук з вимогою розслідувати напад на журналістів тітушок під час подій біля ОДА.

В той же час сам керманич місцевої філії спілки - вірний слуга влади, її ставленик. Він, як і чимало інших журналістів, своєю професійною діяльністю сприяли створенню, точніше реінкарнації злодійської системи, плоди якої нині пожинає Україна.

Саме завдяки таким будівничим янукізма і його місцевому різновиду - вілкулізму - журналістів зараз відстрілюють як бродячих собак. Ковальчук удостоєний владою звання заслуженого журналіста України - за свої звитяги у вихвалянні антиукраїнського, антидемократичного, антилюдського, кримінального режиму.

Забагато халебних статей було написано про головного гопника країни та його місцеву бригаду, забагато сюжетів відзнято. Тепер журналісти отримають за це гонорар у вигляді пострілів з травматики, ударів палицями, трощення апаратури.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.