Олена Бондаренко - ГАНЬБА НСЖУ!

29 января 2014, 11:52
журналіст
0
210

Попри все регіоналка й досі не виключена зі спілки

Може голова Спілки Олег Наливайко чекає, поки регіоналка привселюдно не заб'є до смерті когось з журналістів беркутівським кийком? Лише це стане підставою для розгляду питання про виключення Бондаренко з НСЖУ? Голосування за диктаторські закони, які шокували весь цивілізований демократичний світ, - недостатньо.

Діяльність депутатки очевидно протирічить Кодексу журналістської етики, зокрема пункту 2: "Служіння інтересам влади чи засновників, а не суспільства, є порушенням етики журналіста".

А останній 19 пункт проголошує:"Свідоме порушення норм журналістської етики є абсолютно несумісним з професійною журналістикою, піддається громадському осуду, може бути підставою для позбавлення прес-карти чи членства в професійних та творчих спілках. Розгляд конфліктних ситуацій етичного та професійного характеру здійснює Комісія з журналістської етики".

Одначе, ані НСЖУ, ані Комісія ніяк не реагує на кричущі неподобства Бондаренко, ніби не помічає за нею нічого такого. ГАНЬБА такій спілці і комісії!

Враг журналистов.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.