Міліцейська прес-служба не помітила тітушек біля Дніпропетровської ОДА

27 января 2014, 11:45
журналіст
0
117

Начальник центру зв'язків з громадськістю Олексій Щербатов перевіряє дані.

Подзвонив до начальника прес-служби обласної міліції Олексія Щербатова і запитав, чому на їхньому сайті у повідомленні про вчорашні події біля будівлі облдержадміністрації ані слова немає про пристуність в ОДА тітушек та їхню участь у розгоні мітингувальників? Прес-служба їх не помітила?

- Эти данные проверяются, - відповів Щербатов. Це при тому, що наявність молодиків з битами та черенками від лопат в  державному закладі є очевидною. Вони засняті в конференц-залі ОДА, на подвір'ї, та під час нападу на мітингувальників.

- Вчора також постраждали журналісти, в них стріляли, вони отримали поранення, їм пошкодили техніку. В той же час прес-служба пише: "протидіючи нападу, співробітники органів внутрішніх справ не застосовували спецзасоби та не мали травматичної зброї".  Звідки ж тоді поранення як у журналістів, так і протестувальників?

- Проводится служебное расследование. Следующий вопрос, у меня очень мало времени.

- Чи не здається вам особисто, що зараз правоохоронні органи, в яких ви працюєте, перетворилися на бандоохоронні, міліція виконує функції НКВД, а беркут - гестапо?

- Оформляйте эти вопросы в виде информационного запроса, - недослухавши питання до кінця, порадив Щербатов і поклав слухавку.

Під час брифінгу 27 січня в приміщенні обласного управління МВС начальник дніпропетровської міліції генерал-лейтенант міліції Віктор Бабенко сказав, що не знає, хто були ті  люди, які знаходилися в будівлі Дніпропетровської обладміністрації разом з міліцією, озброєні держаками від лопат і пістолетами травматичної дії, - повідомляє "Дніпроград".

Він також відмовився коментувати напади на мітингувальників людей з території облдержадміністрації, наголосивши, що серед захисників ОДА не було жодних озброєних людей. «Використання травматичної та іншої зброї при захисті ОДА виключене, це не відповідає дійсності, заявив міліціянт.

Коли журналісти запропонували відео і фотографії з озброєними «тітушками» і їх нападами на людей, генерал міліції зазначив, що всі докази необхідно ретельно вивчати перед тим, як робити якісь висновки.

Він також відзначив витримку і героїзм своїх підлеглих, проявлені у протистоянні з «сотнями агресивних екстремістів», які намагалися «вдертися на територію режимного об’єкту і пошкодити державне майно».

Тим часом, без вивчення будь-яких доказів і не надавши можливості заслухати інші свідчення, крім працівників міліції, районні суди Дніпропетровська з 2 до 4 години ночі засудили 15 активістів до 60 діб адміністративного арешту.

Начальник відділу громадської безпеки ДМУ ГУМВС в Дніпропетровській області Сергій Хуторний і тітушки ("Лица")

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.