Комуністи протягнули закон, за яким самі нестимуть відповідальність

16 января 2014, 17:27
Владелец страницы
Communication group
0
212

Закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму № 2179а, прийнятий сьогодні у Верховній Раді з подачі КПУ, неодмінно оберн

Закон про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму № 2179а, прийнятий сьогодні у Верховній Раді з подачі КПУ, неодмінно обернеться проти самих же авторів.

Річ у тім, що тепер «публічне заперечення чи виправдання злочинів, здійснених … тими, хто … співробітничали з фашистськими окупантами … каратиметься штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк».

Як ми знаємо, перед Другою світовою війною Радянський Союз активно співпрацював з німецькими фашистами (чи нацистами). Пакт Молотова-Ріббентропа та спільний парад Вермахту і Радянської армії у Бресті 1939 року були апогеями цього співробітництва.

На офіційному сайті КПУ йдеться про те, що партія є спадкоємницею КПРС. За прийнятими сьогодні змінами до Кримінального кодексу саме керівництво КПРС-СРСР є тими, хто співробітничали з німецькими фашистами (нацистами). Отже, заперечення їхнього співробітництва, що робиться нинішніми комуністами, є злочином за який тепер уже передбачається покарання.

Володимр Манько
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.