Казус Поплавського

13 января 2014, 13:32
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
295

...Їм не здолати наші барикади

Цікавий логічний ряд складається щодо сьогоднішньої спроби "обурених киян" розібрати барикади на розі Хмельницького і Хрещатика.

1. Зі сторони ворогів Майдану там були Вікторія Шилова, бабушки із формою маразму "АнтиМайдан", фани ЦСКА і студенти КНУКіМ (імені Поплавського).

2. Сам Михайло Поплавський був одним з тих, кому влада дала зелене світло іти на округ. Домовлявся співочий ректор з Андрієм Клюєвим. "Юний орел" прилетів у Черкаси, де шляхом масового підкупу і фальсифікацій вкрав перемогу в опозиційного кандидата Миколи Булатецького. Місцева влада і правопохоронні органи не лише закрили на це очі, а і сприяли цьому.

3. Вікторія Шилова відома іншим, але вона, крім всього іншого, є ...викладачем Інституту кіно і телебачення КНУКіМ Поплавського.

Отже, Поплавський старанно відпрацьовує свій новий мандат і перетворює університет культури на комбінат з виробництва тітушок.
Про яку культуру взагалі може тоді йти мова?

Символічно, що "культурна" спроба знести барикаду сталася в той день, коли і Міністерство культури перетворилося у репресивний орган, надсилаючи листи з погрозами УГКЦ.

Несамохіть згадується старий анекдот:
"- Алло, прачечная?
- Нет, х..ячечная! Министерство культуры, й..б твою мать!".

Все-таки, у приймальні глави Мінкульту і в ректораті КНУКіМ було б доцільно відкрити пральні із хорошою хімчисткою. Толку буде більше, ніж від такої "культури".


єдиний опозиційний кандидат у 94 окрузі,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.