Закінчились дикі танці. Почалася революція

10 января 2014, 23:01
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
279
Закінчились дикі танці. Почалася революція

Зараз або ніколи!

Кияни!!! Христом-Богом вас прошу: їдьте якнайшвидше до Святошинського райвідділу. Схоже, в Україні закінчуються дикі танці і співи журливих пісень на Майдані і починається справжня революція. Не бійтесь, бо якщо ми будемо боятися - у нас немає майбутнього.

"Беркут" б'є людей, але люди проявляють гідність і відповідають мусорам. Люди добрі, зрозумійте: спецпідрозділи МВС і Міноборони - сила, але нас, людей, БІЛЬШЕ. Єдність, солідарність і сміливість - тоді ми здатні перемогти і здолати систему.

Буду чесним, мені прикро, що особисто там бути не можу. У мене в Рівному помер дідусь і завтра вранці похорон. Після поминок одразу повертаюсь на барикади і сподіваюсь зустріти там кожного з вас.

Думаю, відтепер ви розумієте, що ті, хто бив мусорів 1 грудня - це герої. І називати їх "тітушками" й "провокаторами" соромно. Сьогоднішні події під стінами Києво-Святошинського райсуду і Святошинського РУВД - довели, що т.зв. правоохороні органи є ворогами громадян України.

І кожен камінь, який 1 грудня полетів у голови мусорами - це камінь, потрібний для будівництва нашого дому - держави, де кожна сім'я житиме гідно, із впевненістю у завтрашньому дні, держави без політичних репресій і тотальної корупції, держави, яка належить НАМ, держави, якою ми будемо гордитися.

 

Тому, браття і сестри, усі - до Святошинського райвідділу. Проспект Перемоги, 109

 

Смерть ворогам!Андрій Лозовий,
єдиний опозиційний кандидат у 94 окрузі,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.