Київська «Батьківщина» проводить голосування за звільнення Тимошенко

4 января 2014, 12:11
0
257

Проголосувати за звільнення Лідера української опозиції можна у будь-який час

До намета Київської «Батьківщини», розташованого на Майдані Незалежності, закликають всіх з тим, щоб проголосувати під петицією за звільнення ув’язненої Юлії Тимошенко.

Наразі в наметі, який є громадською приймальнею депутатів від «Батьківщини» Ю. Одарченка й М.Томенка працюють декілька комп’ютерів з інтернетом.

Технічні можливості для голосування забезпечені завдяки Євгенії Тимошенко, Миколі Томенка та активу столичного партосередку. Проголосувати за звільнення Лідера української опозиції можна у будь-який час, робота приймальні цілодобова.

На сайті Білого дому з 20 грудня 2013р .розміщена петиція, яка закликає американську владу вплинути на ситуацію з політичними в’язнями та посприяти звільненню Юлії Тимошенко.

Для того, щоб звернення було розглянуте  адміністрацією  Президента Білого дому, воно має до 19 січня 2014 року зібрати 100 тис. підписів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.