Тернопільська прокуратура викликає на допит народного депутата Олега Сиротюка

3 января 2014, 18:18
Політик, законотворець.
0
324
Тернопільська прокуратура викликає на допит народного депутата Олега Сиротюка

Олег Сиротюк про чергове підтвердження необхідности повної переатестації прокуратури Тернопільської области

Прокуратура Тернопільської области поширює неправдиву інформацію про те, що народний депутат України свободівець Олег Сиротюк знищив табличку з написом "Тернопільська обласна державна адміністрація" (http://goo.gl/GvKdhD). Водночас працівники прокуратури ігнорують те, що насправді табличку зламали міліціянти. Фактично від громадськости приховують протиправні дії працівників міліції 29 грудня 2013 року біля будівлі Тернопільської обласної ради по вул. Грушевського, 8.

Слід зауважити, що Олега Сиротюка викликають на допит у якості свідка. Однак, виходячи з інформації, яку поширює прокуратура, не складно завбачити, що парламентаря зі свідка перекваліфікують у підозрюваного в цій справі. Також вартий уваги той факт, що народний депутат отримав повістку на допит, який має відбутися 2 січня... 2013 року.

"Вручення такої повістки про виклик із вимогою з'явитися на допит у минуле потребує розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість. Це також є черговим підтвердженням необхідности повної переатестації прокуратури Тернопільської области", – зазначив народний депутат України Олег Сиротюк.

Повістка – тут: http://goo.gl/NtfXyg

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.