Тетяну Чорновол міг "замовити" Медведчук або керівник київського "Беркуту" Кусюк

28 декабря 2013, 19:22
журналіст
0
348

Не виключена й причетність до злочину міністра внутрішніх справ Захарченка.Такі припущення в ефірі "Громадського-тб" висловив чоловік побитої Микола Березовий.

Віктор Медведчук міг "замовити" Тетяну за те, що вона багато писала про нього. А також з метою підстави Януковича на міжнародній арені. Така акція вписується у постійні намагання Росії нашкодити Україні.

 - Це абсолютно вписується в ту діяльність, яку веде Медведчук з Росією - ізоляція нас від Заходу і загон до "Тайожного союзу". З іншого боку таке замовлення вирішило б задачу власної помсти - бо перед цим був візит до Медведчука, де Тетяна написала "Майдан відбере твою хату". А ми знаємо, як Медведчук реагує на такі події, - пояснив Березовий.

Фото: в каких условиях живет Оксана Марченко со своим мужем

Особисті мотиви для помсти мав і керівник київського "Беркуту" Кусюк.

- Вони кілька разів стикалися біля Київради, а він там керував охороною - беркутівцями - вона підбігла до Кусюка  і вдарила його по печінці. Звісно, що той удар - "комариный писк", але той удар побачили сослуживці і це могло задіти Кусюка, - зауважив Березовий.

За його словами, не можна виключати й версію щодо причетності до розправи міністра внутрішніх справ Захарченка

Микола Березовий також зазначив, що Тетяна Чорновол впізнала одного з перших чотирьох затриманих у підозрі в нападі на неї, але не став уточнювати кого саме.

З огляду на характер травм, які отримала дружина, чоловік не має сумнівів, що її хотіли вбити.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.