Янукович як єдиний кандидат від опозиції

27 декабря 2013, 13:47
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
168
Янукович як єдиний кандидат від опозиції

Ті, хто проти влади, самі не розуміють, у який капкан ми потрапили

Якось пили чай з одним поважним місцевим бізнесменом одного з найбільших міст Сходу України. Прізвище не називаю - і так у людини проблем багато. І от він, перевівши погляд із краєвиду за вікном на старанного офіціанта у своєму ж ресторані, поділився зі мною власною філософією: "В другому турі у Януковича виграє навіть цей офіціант...". Тоді я з ним не погодився - але справедливості заради трохи поспілкувався з оцим офіціантом і зрозумів, що особисто я швидше проголосую за нього, ніж за Януковича.
Згодом свою точку зору я змінив. Це нормально. Як мудро писав дєдушка Черчілль: "Свою думку не змінюють лише дурні і мертві". За менше року, які минули відтоді, чинному Президенту вдалося сконцентрувати навколо себе таку кількість ненависті, що шансів у чесній боротьбі у нього немає зовсім. Навіть у відносно чесній. Навіть із підкупом та адмінресурсом.
Біда у тому, що виборів як таких у нас не буде. Це показали події 15 грудня. Хай хоч вже сьогодні з'явиться єдиний кандидат і всі будуть його любити і шанувати, хай хоч султан Брунею фінансує опозицію - Януковичу все одно.
Його вірні посіпаки вкинуть таку кількість бюлетенів через куплених членів комісій і шляхом каруселей, що справжній результат народного волевиявлення буде до одного місця.
Чому на довиборах на проблемних округах 15 грудня був бєспрєдєл страшніше, ніж у 2004 році? Та тому, що після фальсифікацій виборів на цих же округах рік тому ніхто (!) не поніс відповідальності. Ні замовники, ні виконавці. Так само не знайшлося винних у фальсифікаціях на виборах мера Василькова влітку.
Продажні члени комісій, продажні мусора, продажні місцеві начальнички відчувають свою повну безнаказанність.
І тому на президентських виборах 2015 року на країну чекають ще мастабніші і нахабнвші фальсифікації.
Відтак одним з головним завдань опозиції сьогодні має бути суворе покарання фальсифікаторів і максимальний резонанс навколо цих справ.
Інакше - жодного шансу на чесні вибори.
...А ви усі про єдиного кандидата. Оце щойно говорив з продавщицею преси недалеко від метро "Печерська", розумна жінка, можна виставити хоч її. У Кличка, Яценюка, Тягнибока, Ляшка і Порошенка шансів не більше, якщо зараз не покарати фальсифікаторів.

Андрій Лозовий,
єдиний опозиційний кандидат у 94 окрузі,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.