Побиття Юрія Кота і Тетяни Чорновол: в обох зламані носи і струс мозку

25 декабря 2013, 08:45
журналіст
0
1007

Фото для порівняння:

Ось як виглядає після побиття невідомим нападником ведучий антимайдану Юрій Кот з Першого національного:

Постраждалий каже, що йому зламали ніс, а відсутність синців та інших видимих ознак побиття пояснює властивостями організму. Після нападу до Кота приставили цілий загін співробітників СБУ в складі 10 осіб, які несуть цілодобову службу з його охорони.

А так після нападу виглядає журналістка-розслідувальниця й громадянська активістка Тетяна Чорновол. На цих жахливих фото молода красива жінка невпізнавана:


Вчора ж координатора харківського ЄвроМайдана Дмитра Пилипця порізали ножем. На тілі - 12 поранень. Якщо до того, в євромайданівців викрадали електрогенератори, спалювали їхні автівки й трощили їм офіси, то зараз влада перейшла до відкритого кривавого терору, який загрожує життю протестувальників.

Це новий етап кампанії з придушення народних виступів. Не знаю, наскільки після цього будуть доречні безкінечні концерти на Майдані. Може дійти до того, що артистів нікому буде слухати. Щоправда, це не стосуватиметься Юрія Кота та його есбеушників.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.