Дружина ведучого антимайдану Юрія Кота пішла від чоловіка через політику

24 декабря 2013, 10:06
журналіст
0
1581

Бо підтримує ЄвроМайдан

Про це ведучий Першого національного повідав в ефірі "Громадського-тб". Відповідаючи на запитання щодо розриву стосунків, Юрій Кот сказав, що однією з причин стала політика. Його, тепер вже колишня (?) дружина, є переконаною противницею партії регіонів і прихильницею ЄвроМайдану.


За словами ведучого антимайдану, після вчиненого невідомим нападу на нього біля будинку, де він живе, тепер там постійно чергує десяток охоронців - співробітників СБУ. Декілька з них супроводжували свого підопічного під час відвідин студії "Громадського телебачення", очікуючи під дверима.

Саме так постраждалий виглядав наступного дня після інциденту. Як -то кажуть, знайдіть бодай одну відмінність між до і після.

Попри свою прихильність до пр і януковича, Юрій Кот засуджує побиття студентів на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада і критикує тих, хто схвалює цю розправу.  Він також виступає за посилення вертикалі влади і СБУ.   
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.