На "Кореспонденті" навчилися "правильно" обирати кращі блоги

16 декабря 2013, 21:57
журналіст
0
239

В стрічці "вибір редакції" - піховшеки і джангірови. Дописи проти ЄвроМайдану і за леніна

Всі блоги з поточного "вибору редакції", окрім  економічного допису Олександра Охрименка "Где лучше вести бизнес в Украине или России?", стосуються теми ЄвроМайдану. Серед них - аж два піховшека і стільки ж джангірова.

Загалом в текстах переважає негативна оцінка масових народних виступів з акцентом на неконструктивності, неєвропейськості, агресії, хаосі, небезпеці Майдану. Опозиція та її лідери піддаються жорсткій критиці й обструкції. Повалення пам'ятника леніну рішуче засуджується як акт вандалізму.

В той же час блоги не менш відомих журналістів, політиків, експертів з критикою януковича й уряду та на підтримку ЄвроМайдану виявилися з точки зору редакції недостойними для потрапляння у стрічку її вибору. Не представлені в рубриці й альтернативні вище наведеним думки з приводу знесення гранітного ілліча.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.