Журналісти "Антикорупційного Бюро України" закликають владу зупинити тиск на ЗМІ

10 декабря 2013, 15:04
журналіст
0
138
Журналісти  Антикорупційного Бюро України  закликають владу зупинити тиск на ЗМІ

Ми звертаємося до співвітчизників та міжнародної спільноти проявити солідарність і підтримати наш заклик - "Не дозвольте вмерти українському правдивому слову!"

Журналісти ГО "Міжнародна Правозахисна Асамблея "Антикорупційне Бюро України" засуджують погроми в офісах трьох ЗМІ - Цензор. net, INTV та "Вечірні вісті" у Києві, які відбулися вчора на вул. Турівській, 19. Крім того вони, звертаються до української влади зупинити тиск на представників українських та закордонних медіа.
Крок за кроком в Україні знищується свобода слова. 
Спочатку журналістів масово били, далі почали по одному відловлювати і саджати за ґрати. 
Періодично ведуться хакерські атаки на сайти представників багатьох засобів масової інформації. 
Тепер невідомими силовими структурами розгромлено цілих три офіси ЗМІ - Цензор. net, INTV та газети "Вечірні вісті". 
Іноземним журналістам погрожують і намагаються вигнати з держави. 
Що далі?
В Україні силовими методами зазіхнуто на четверту владу, завдання якої доносити до суспільства інформацію про ті чи інші події, які відбуваються в державі. Сьогодні попросту в Україні знищується журналістика, свобода на інформацію. А відтак знищується й демократія.
Ми закликаємо владу зупинити тиск на ЗМІ, звільнити не винних і дати можливість людям спокійно і чесно виконувати свої професійні обов"язки. Адже, вони потерпають лише тому, що обрали своєю професію журналістику.
Влада повинна негайно притягнути до відповідальності усіх винних у скандальних подіях, що відбуваються останнім часом. 
Ми звертаємося до співвітчизників та міжнародної спільноти і насамперед, до провідних ЗМІ України та Світу проявити солідарність і підтримати наш заклик - "Не дозвольте вмерти українському правдивому слову!"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.