У Дніпропетровську замість Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок

28 ноября 2013, 17:02
журналіст
0
209

І розпорядився охороняти леніна

Там, де раніше прихильники євроінтеграції України збиралися на Євромайдан, тепер стоять ятки, які торгують продуктами харчування та теплими речами.

У супроводі міліції мітингарі вимушені були перейти до визначеного для них місця – майданчика перед пам’ятником Чкалову у міському парку ім. Глоби.

Напередодні, у середу, відбулася сесія, на якій міський голова, регіонал Іван Куліченко висловив незадоволення з приводу того, що зібрання на підтримку підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, заважає руху городян.

В розумінні мера, повністю заставлена ятками Європейська площа не створює жодних незручностей та перешкод по шляху слідування перехожих.

На сесії міської ради керівник фракції КПУ Сергій Воробйов виступив з ініціативою про посилену охорону міліцією пам’ятника Леніну, що в центрі міста, у зв’язку з  оголошеним народним депутатом від “Свободи» Юрієм Сиротюком конкурсом на краще розмалювання «іллічів».

Ця пропозиція також була підтримана Куліченком.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.