Сподівання на Вільнюс марні. Треба зека гнати!

26 ноября 2013, 20:53
журналіст
0
169

І вже потім Асоціацію підписувати. Інакше - ніяк.

Після того як путін купив януковича, останній нізащо не підпише Угоду. Скільки б ЄС і чого б не пропонував Україні, для віктора федорича все це по цимбалах. Бо якщо ЄС і пропонуватиме підтримку й допомогу, в тому числі фінансову, то це ж адресуватиметься країні, а не йому особисто, в кишеню. А все, що президент-рецидивіст хотів для себе, він вже отрмав від путіна. Так що всі сподівання на Вільнюс - марні.

Двічі несудимий чітко дав зрозуміти про відсутність бажання укладати Угоду і в своєму інтерв'ю для провідник телеканалів:

"Щойно ми вийдемо на той рівень, який нам буде комфортний, коли він відповідатиме нашим інтересам, коли ми домовимося на нормальних умовах, тоді ми будемо вести розмову про підписання. Коли це буде, швидко чи не дуже швидко, час покаже. Я хочу, щоб цей час був якомога скоріше".

Це значить, що за його президентства - ніколи!

Отже зека треба гнати геть. І тільки потім  Асоціацію підписувати.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.