Президент не є ґарантом благополуччя українців - В. Балога

26 ноября 2013, 14:50
Владелец страницы
інженер (Dipl.-Ing.)
0
230

Балога озвучив "дорожню карту" до п'ятниці?

Чи розуміє Президент, що сьогодні він є гарантом основних «прав і свобод», але не гарантом благополуччя українців.

Бо народ, видно, не дуже радий вашим здобуткам, пане Президенте. В той самий час і опозиції немає чим особливо похвалитися перед людьми.

Що маю на увазі?

Було би правильно, якби завтра замість чергового інтерв’ю Президента та замість чергових вояжів опозиції до Харкова Гарант зібрав керівників фракцій, першого, другого і третього президентів, громадських діячів, вчених, представників студентства. І порядок денний мав би лише одне питання – «куди повинна рухатись Україна і яке рішення потрібно прийняти до ранку п'ятниці».

Це буде правильний формат для прийняття світоглядного рішення долі українців, пане Президенте. Бо не ви один візьмете на себе відповідальність, і ні в якому разі не РНБОУ. Тому що цей орган – фікція, члени якого виконують те, що скаже Президент.

ViktorBaloga
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.