Три дні Евромайдану

25 ноября 2013, 21:40
Общественный деятель
0
146
Три дні Евромайдану

Ми показали , що ми не стадо баранів і з нашою думкою потрібно рахуватися.

Це видовище заворожувало і переповнювало емоціями . Коли близько години дня по Хрещатику пішла стотисячна колона Українців , хотілося танцювати разом зі студентами - значить , ми не даремно мерзли на Майдані три доби ! Потрібно сказати , що стан ейфорії швидко змінився тривогою - а не зіллє чи опозиція сподівання цих людей ,що за покликом серця вийшли захищати своє майбутнє?

Це почуття посилилося , коли опозиція вирішила створювати другий майдан на Європейській площі. Як відомо , у спецпідрозділів міліції немає методик розгону стотисячний демонстрацій , і влада виявилася безсила в ситуації, що склалася . Тоді за справу взялися опозиційні партії.

Мало того , що сили були роздроблені на два майдани - людям на Європейській площі було запропоновано пройти маршем повз Кабміну і Верховної ради до адміністрації президента , звідки повернутися на площу.

Пішли не всі , деякі задумалися про доцільність хулити прибиральниць перерахованих будівель в неділю , а ті , хто пішли втомилися фізично і розійшлися по домівках. В результаті проведених заходів політикам вдалося значно зменшити масу протестуючих , далі справа міліції та штатних провокаторів.

Але поки #Евромайдан живе. Прості Українці без політичних прапорів і безглуздих гасел прийняли рішення стояти на Майдані Незалежності до переможного кінця , а саме до підписання угоди у Вільнюсі ! Величезне спасибі всім Українцям , які вийшли сьогодні на Майдани світу .

Ми показали , що ми не стадо баранів і з нашою думкою потрібно рахуватися. Тепер потрібно показати свою стійкість і цілеспрямованість , утримавши Евромайдан в руках Громадян України до Вільнюського саміту.


http://vladimirbondar.kiev.ua/index.php/ua/novini/221-tri-dni-evromajdana

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.