ХРОНІКИ РОЗГРАБУВАННЯ КИЄВА «КОМАНДОЮ» КЛИЧКА

04 грудня 2018, 20:27
Власник сторінки
Общественный деятель
0
75

Для популяризації передового досвіду команди мародерів Кличка по розграбуванню міста, я розпочинаю цикл статей

На мою думку, основною першопричиною повстання на Майдані була не відмова Януковича підписати асоціацію з Євросоюзом, а тотальна корупція, розграбування країни кучкою чиновників, депутатів і олігархів при повній «безнадьогє» для звичайних людей. Особливу активність проявили кияни, яких уже дістало мародерство часів Черновецького.

Саме на лозунгах «чесної влади», боротьби з корупцією – прийшли до влади в Україні, ті, кому ця влада наразі належить.

Особливо на темі боротьби з корупцією і «іскорінєнії» дерибана піарився нинішній мер Києва В. Кличко і його «молода команда» (яка, правда, чомусь на половину виявилась із колишніх членів команди Черновецького).

Віталя рвав на собі рубаху, театрально заламував ручки і божився – «слово пацана, вєк волі нє відать, падлом буду» - корупції не буде. 

І кияни повірили, а даремно, бо як виявилось Віталя просто пожартував.

Масштаби грабежа активів міста вже досягли таких обсягів, що кажуть уже і Черновецький десь там у Грузії чи Ізраїлі від заздрощів кусає лікті.

Причому, якщо колишня команда Черновецького хоча б сором’язливо намагалась приховати свої незаконні оборудки, то команда Кличка грабує Київ – відкрито і прозоро, начебто пишається цим і тикає нас киян мордою в – «ну що ідіоти, бачили очі за кого голосували»?

Для популяризації передового досвіду команди мародерів Кличка по розграбуванню міста, я розпочинаю цикл статей, де на конкретних прикладах буду висвітлювати головні схеми чиновників Кличка – як щось вкрасти у міста.

.

СХЕМА № 1

(сама примітивна і нагла)

.

1) Згідно витягу із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, слідує, що 02.11.2018 року Державний реєстратор КП «Центр нерухомості та бізнесу» Мутайламов Шаміль Ахмедбаширович вніс до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно інформацію про право приватної власності ТОВ «Інтерхліб» (код ЄДРПОУ: 24935095) на земельну ділянку площею 7,383га, що розташована у Деснянському районі м. Києва по вул.. Радистів, 73 з кадастровим номером 8000000000:62:457:0006.

Як зазначено у витягу, це право власності зареєстроване на підставі державного акту на право власності на земельну ділянку, серія та номер: ЯЖ № 879240, який начебто був виданий 15.02.2007 Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київська міська державна адміністрація) 

Проте, Департамент земельних ресурсів КМДА, листом від 19.11.2018 року № 0570202/3-24649 повідомив мене про те, що – ця земельна ділянка ще нікому і ніколи не відчужувалась та Державний акт ЯЖ № 879240 не існував у природі.

Документи —

Все це означає, що відбулось рейдерське захоплення комунальної власності – земельної ділянки площею 7,383га на підставі підробних документів.

2) Згідно витягу із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, слідує, що 30.08.2018 року приватний нотаріус Метелиця О. О. вніс до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно інформацію про право приватної власності громадянки Стецюк Галини Іванівни на земельну ділянку площею 1,573 га, що розташована у Деснянському районі м. Києва по вул.. Радистів, кадастровим номером 8000000000:62:520:0210.

Проте, як слідує з листа Департаменту земельних ресурсів КМДА від 19.11.2018 року № 0570202/3-24650 Київська міська рада не приймала рішень про відчуження цієї ділянки із комунальної власності та на цю ділянку не видавався державний акт. Тобто, і цю ділянку «свиснули» по підробних документах.

Документи —

І це я виявив ці дві ділянки, лише поверхово пробігшись по кадастровій карті а скільки таких вкрадених ділянок по місту, можна лише здогадуватись.

Попри те, що я звернувся до Київської міської державної адміністрації з цього приводу – реакції нуль. 

Я не вірю, що якщо про ці факти взнав звичайний пересічний киянин Дядюк, то про це нічого не знають чиновники департаменту земельних ресурсів КМДА – там працюють розумні фахові спеціалісти і все вони добре знають, причому думаю, що знають значно більше чим я. Але чомусь бездіють?

Може це все тому, що як кажуть знаючі люди, в Києві ніхто не може посягнути на жодну сотку землі чи жоден квадратний метра міської нерухомості без «дозволям» реального хазяїна міста Вадіка С…, який, як кажуть знаючі люди, щомісяця зносить номінальному керівнику міста, хлопчику Віталі 2 лями зелені.

Але ми в це з вами не віримо, то все злі язики. Ми віримо, що грабують Київ вони виключно з любові до мистецтва.

.

PS: В наступній статті я розкажу про те, як Голова земельної комісії Міщенко протягує через земельну комісію незаконне виділення земель (без конкурсів) тим, хто з допомогою таких самих чорних реєстраторів як Шаміль Ахмедбаширович, так саме по підробних документах реєструє собачі будки по кілька квадратних метрів, а потім з допомогою пана Міщенка со товаріщі, отримує гектари землі під цю липову фіктивну нерухомість.

З повагою до читачів  Дядюк О. В.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.