Євромайдан в Тернополі буде без політичної символіки

23 ноября 2013, 16:39
0
335
Євромайдан в Тернополі буде без політичної символіки

У суботу 23 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з молодіжними та студентськими лідерами.

    У суботу 23 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з молодіжними та студентськими лідерами.
    На зустрічі учасники обговорили акції, які відбуваються в місті на підтримку європейського руху України. Важливим питанням було планування спільних, скоординованих дій молодіжних громадських організацій, ініціатив та студентства міста.
    “Я дякую кожному з вас за активну громадянську позицію. У цьому залі зібрались представники студентства, молоді, міської влади з єдиною метою – зробити все від нас залежне, щоб дотиснути Януковича і Угоду про асоціацію булу підписану. У своїх заходах та акціях ви можете цілком розраховувати на мою підтримку” – сказав Сергій Надал.
    Учасники склали план спільних дій на найближче майбутнє. Першим спільним заходом буде зібрання молоді 24 листопада о 12.00 на Театральному майдані для участі у позачерговій сесії міської ради. Наступник кроком стане встановлення наметового містечка – Євромайдану. Першим правилом Євромайдану буде: "Жодної політичної символіки, лише прапори України та Європейського союзу."
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.