Янукович відкидає етнічний характер Голодомору...

23 ноября 2013, 10:40
журналіст
0
335

... і відмовляється називати українців українцями, вживаючи натомість узагальнене "співвітчизники"

В Януковича язик не повертається сказати слово "українці", замість цього в його промовах постійно звучить національно розмите "співвітчизники". Маємо безпрецедентний випадок - президент України соромиться називати народ країни його власним ім'ям.

От і в промові з нагоди 80-х роковин Голодомору, Янукович вжив слово "співвітчизники" чотири рази: "Дорогі співвітчизники", "ми схиляємо голову перед пам’яттю наших загиблих співвітчизників", "У цей скорботний день нас усіх об’єднує пам'ять про загиблих співвітчизників", "Прошу вшанувати пам'ять про наших загиблих співвітчизників".

Етнонім "українці" згадується у промові лише один єдиний раз: "українці всього світу".

Замість український народ, президент вживає визначення "наш народ", "люди", "земляки" . А висловлюючи "співчуття народам Білорусі, Казахстану, Росії, усім народам колишнього Радянського Союзу, які постраждали у ті роки", Янукович свідомо відкидає й заперечує етнічний характер геноциду, ніби не знає чи відмовляється визнавати, що у вказаних ним країнах, голод мав місце на територіях компактного проживання саме українців.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.