Мер Тернополя закликає усіх зібратись на майдані

22 ноября 2013, 15:11
0
322
Мер Тернополя закликає усіх зібратись на майдані

У п’ятницю 22 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради

У п’ятницю 22 листопада міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження № 433, у якому йдеться:

Відповідно до частин   четвертої  та дев’ятої  статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Тернопільської міської ради:
1. Скликати позачергову сорокову сесію міської ради 24 листопада 2013року о 12 годині на Театральному майдані міста Тернополя.
2.На розгляд сесії міської ради винести питання «Про звернення Тернопільської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо незмінності євроінтеграційного курсу України».

    “Ми всі разом повинні дотиснути Януковича та уряд, щоб угода про асоціацію була підписана. Я запрошую усіх небайдужих тернополян зібратись 24 листопада о 12.00 на Театральному майдані на позачергову сесію міської ради. Ми повинні разом, усією громадою, відстояти своє право жити у європейській Україні!” – прокоментував міський голова Сергій Надал.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.