В Киеве провели акцию за отставку министра внутренних дел

14 марта 2011, 20:35
Общественный деятель
0
712

Акция получилась прямо,как в Египте.С той лишь разницей,что там ожидали 2 тысячи участников,а вышло 200 тысяч,

Акция получилась прямо,как в Египте.С той лишь разницей,что там ожидали 2 тысячи участников,а вышло 200 тысяч,а у нас рассчитывали на 200 человек,а вышло около 70-ти! Если так пойдёт дальше-гражданское общество нам не светит.


В ходе акции,Сергей Мельниченко,против которого "орлами Могилёва"было возбуждено уголовное дело за создание организованной преступной группировки,главной целью которой было повреждение тротуарной плитки на Майдане Независимости во время налогового Майдана,сжёг несколько десятков портретов министра Внутренних дел.Теперь его можно привлечь и за проведение ритуала чёрной магии возле Администрации Президента!

"Президент и Премьер обещали не преследовать участников Майдана-2,отметил в своём выступлении зам.Главы Правления ГО"Кияни об'єднуємось",-вместо этого мы видим страшное давление фискальных органов на местах,а апофигеем этого апофеоза явилось уголовное дело против его организаторов.Мы надеялись,что Президент отвечает за свои слова,но на деле подтверждения этому не видим!"

Акцию поддержали и активистки "Фемен",правда своего главного оружия не продемонстрировали.Одно их появление внесло сумятицу в милицейские ряды.

Несмотря на уговоры участников акции,Александр Мисюра принял решение начать голодовку под стенами Администрации Президента Украины.Вот его заявление:

ЗВЕРНЕННЯ
до громадян України, правозахисних, громадських,
громадсько-політичних і політичних організацій, міжнародної спільноти
з приводу продовження і розгортання репресій в Україні

Події останнього часу викликають серйозне занепокоєння у громадськості України і усього світу. Прийнято, всупереч обіцянкам влади, Податковий кодекс - замість ветування до нього внесено декілька косметичних змін; продовжується непохитний курс на погіршення життя вже сьогодні шляхом впровадження антисоціальних Пенсійної реформи, Житлового, Трудового кодексів. Відбувається стрімке згортання конституційних прав громадян України - того самого народу, який за Основним Законом є єдиним джерелом і носієм влади.

У міліцейських застінках гинуть люди. Число жертв невпинно зростає. Жодної відповіді щодо винуватців їхньої смерті громада не чує.

Поширюються випадки насильства над журналістами. Міліція б’є телеоператорів, безпідставно затримує фотографів, забороняє виконувати свої обов’язки репортерам... Жодного порушника Закону не покарано.

Товстосуми захоплюють народне майно, знищують історичні пам’ятки, вирізають заради наживи зелені насадження - парки, ліси, сквери - міліція завжди виступає на боці вандалів, всіляко перешкоджаючи громаді захищати інтереси Вітчизни.

Продажні судді за хабарі виносять неправосудні рішення, допомагаючи рейдерам захоплювати чуже майно у великих і особливо великих розмірах. Жодної відповідальності поки що ніхто з корупціонерів не поніс.

Продовжується і посилюється репресивний тиск на підприємців-активістів, які брали активну участь в організованому волевиявленні народу за чесні податки, за належні умови ведення бізнесу: проводяться «перевірки з пристрастю», припиняються договори оренди, вилучається товар і т.ін.

Організатору Майдану-2, Голові Правління Коаліції учасників Помаранчевої революції, коменданту наметового «Міста волі» Сергієві Мельниченку пред’явлено звинувачення, які тягнуть за собою ув’язнення терміном до 10 років. Йому інкрімінують «створення організованого угрупування з умислом пошкодження гранітної плитки». Аналогічні звинувачення висунуто стосовно декількох інших активістів народного волевиявлення водночас із відмовою правоохоронних органів дати належну оцінку таким самим діям інших осіб.

Тобто, дії правоохоронних органів мають яскраво виражені ознаки переслідувань за переконання (репресій). Міліція запевняє, що більше 3 не дадуть - але це облудна брехня. Розмір вигаданих «збитків» зобов’язує суд перекваліфікувати ст.194 ч.1 на ст.194 ч.2 - а за другою частиною термін ув’язнення до 10 років. Хоча взагалі це покарання - не за пошкодження плитки, якого не було насправді, а за організацію акцій протесту.

Влада випробовує народ на стійкість. Ми повинні це випробування пройти з гідністю. Тільки разом, тільки спільними діями ми зможемо забезпечити свої законні права, своє гідне життя і чисту совість.
Президент України В.Ф.Янукович повідомив, що показує міністру внутрішніх справ А.Могильову «жовту картку» - попередження. Відтоді нічого не змінилося - міліція продовжує переслідувати громаських активістів і підприємців, підтасовувати факти, залучати лжесвідків.

Народний депутат від владної партії Юрій Мирошниченко в ефірі 1-го національного телеканалу заявив: «Я особисто вважаю, що це, м’яко кажучи, неприпустимий факт. І це дійсно ганьбить репутацію влади. Але принципово є те, щоби подібні переслідування не мали місця».

Настав час показати пану Могильову всенародну «червону картку» і вивести його з поля гри.
Блок соціального партнерства «Порядок і Достаток» закликає всіх громадян України вийти до адміністрації Президента, обласних і міських адміністрацій і заявити вимогу відставки міністра Могильова і припинення репресій щодо учасників Майдану-2 і інших громадянських виступів.

Закликаємо всі громадські патріотичні об’єднання приєднуватися до спільного виступу.

Місце проведення акції: усі міста України.
У  Києві - біля Адміністрації Президента, вул.Банкова, 9-11
в інших містах - біля міськдержадміністрації.

Початок акції - 14 березня об 11.00 годині. Акція триватиме безстроково - до перемоги.

Прохання до всіх: перепостіть, будь-ласка, повідомлення

Голова правління
Блоку соціального партнерства «Порядок і Достаток»                                Олександр Місюра.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Администрация Президента,Могилев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.