Триває голодування під адміністрацією Президента

16 марта 2011, 09:47
Общественный деятель
0
469

Ряд Депутатів ВР припускають можливість оголошення голодування під Адміністрацією Президента у випадку неприйняття Постанови № 7538 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=39403&pf35401=182026) , яку буде винесено на розгляд 16 березня


У цей час на вулиці Банковій проходить безстрокова акція протесту проти переслідувань, репресій, незаконних затримок, обшуків, вибивання показань і інших порушень, що допускаються правоохоронними органами відносно громадян України. Протестуючі наводять приклади кримінальних справ, порушених відносно організатора й декількох учасників Підприємницького Майдану, необґрунтованих затримок членів ВО «Тризуб», затримок і обшуків у відомих журналістів і т.д. Вважаючи порушення наслідком некомпетентності керівництва МВС, учасники акції жадають від Президента відставки міністра внутрішніх справ А.В.Могильова.

Ряд Депутатів ВР припускають можливість оголошення голодування під Адміністрацією Президента у випадку неприйняття Постанови № 7538 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=39403&pf35401=182026) , яку буде винесено на розгляд 16 березня, і яка передбачає необхідність припинення порушень посадовими особами правоохоронних органів і керівниками центральних органів виконавчої влади конституційних прав громадян України, яких заарештували або затримали після того, як вони вийшли на Майдан Незалежності.

Акція ініційована Блоком соціального партнерства «Порядок і Достаток». Про її підтримку заявили понад 30 громадських організацій. У рамках акції в понеділок і у вівторок на вул.Банковій перед Адміністрацією Президента проходили мітинги.

Ініціатор акції оголосив безстрокове голодування в підтримку висунутих вимог. Сьогодні до нього мають намір приєднатися ряд активістів таких організацій як «Українська Гельсінська спілка», «Харківська правозахисна група», «Коаліція Учасників Помаранчевої революції», «Всеукраїнський комітет звільнення політв’язнів», «Кияни об’єднуємось» і декількох інших. Громадськість вимагає від депутатів виявити здоровий глузд і прийняти запропоновану Постанову.

У випадку відмови розглядати важливий документ або його неприйняття в першому читанні ряд депутатів виразили готовність приєднатися до голодуючим. Надалі ряди голодуючих за громадянські права мають намір поповнити кілька сотень активістів в інших містах України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: голодовка,Администрация Президента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.