Міф на тему: Всі бізнесмени-українофоби

24 апреля 2011, 08:36
Інженер електрозв'язку, громадський діяч
0
538

Цей міф дуже поширений серед патріотичних українців.Поскільки в сьогочасній Україні бізнес зрісся з владою, то робляться висновки, що бізнесова влада будує "не ту" Україну. Чи дійсно це так ?

                            
Спостереження, об"єктивна логіка не підтверджують цього висновку.Люди бізнесу "страждають" на той самий менталітет, на те ж світосприйняття, що і решта суспільства. Адже вони складають його частину. Це стосується і владної вертикалі.При цьому треба врахувати, що як в українському суспільстві доля "свідомих" складає  не більше 40%, так і серед "успішних" людей зберігаються ті ж пропорції.Поскільки останні становлять дуже незначну частину ( ~4% ) всього населення, то зустріти "успішну" людину, яка любить Україну "до глибини своєї кишені" ( за виразом Є. Чикаленка ) є проблематично.Проте це не дає нам підстав підозрювати всіх бізнесменів в українофобстві.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.