Була в козаків така гарна традиція

28 апреля 2011, 10:57
0
582

Була в козаків така гарна традиція: після обрання кошового отамана його лице вимазували землею. Це робилося для того, щоб показати, що кошовий отаман знаходиться на рівні з іншими козаками. Щоб він ніколи не забував про своє походження та завжди з повагою ставився до інших козаків.

А що якби відродити цю традицію? А що якби наші депутати, міністри та сам президент вимазувалися землею? В знак свого єднання з народом, в знак того, що вони теж звичайні люди. Це свідчило б про рівність всіх людей в суспільстві, незалежно від їхньої посади чи розміру багатства.

Можливо б тоді чиновники пам’ятали про своє справжнє походження, пам’ятали б, що вони теж колись були простими людьми, які мали якісь мрії, плани на життя. Тоді б вони почали більше цінувати свій народ, таких самих людей як і вони. Почали б поважати оточуючих.

Можливо хоча б тоді в них прокинулось почуття любові до власної держави, власного народу, частиною якого вони є.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.