Схід і Захід проти арешту Тимошенко: нікому не вигідна справді незалежна Україна?

6 августа 2011, 10:28
Политолог, експерт
0
879

Унікальна одноголосність Росії, Європи та США щодо арешту Тимошенку може свідчити, що ніхто не зацікавлений у незалежній українській політиці й політиках. А за кордонами України й надалі ставлять на перевірених політиків "на гачку".

Дивна одноголосність Росії, Європи та США щодо арешту Тимошенку може свідчити, що ніхто не зацікавлений у незалежній українській політиці й політиках. А за кордонами України й надалі ставлять на перевірених політиків "на гачку".
Тимошенко, яка очевидно знаходиться під тиском і впливом, з одного боку з боку Росії (варто згадати низку порушених проти неї кримінальних справ і вимогу російських органів влади до України розрахуватися за борги ЄЕСУ), а з іншого боку  - заходу (Лазаренко до цього часу у в’язницю, низку "енергетичних справ" Тимошенко розслідувалися західними правоохоронними  органами) залишається вочевидь надзвичайно вигідним (легко контрольованим?) політиком для наших сусідів. Мабуть іншого такого прикладу коли "схід і захід разом" щодо долі політика, котрий уже вдруге потрапив до в’язниці у зв’язку з антикорупційними розслідуваннями ми не знайдемо. Крім того, таким чином робиться прозора спроба "приборкати" Януковича і нинішню українські владу, які для всіх, за словами європейського дипломата, "виявилися не такими, якими ми їх очікували".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.