ШОК активізується

14 августа 2011, 14:22
Філолог, журналіст
0
647

Штаб оборони Києва визначився з першочерговими напрямками роботи

У суботу 13 серпня члени громадського руху «Штаб оборони Києва» зібралися, щоб обговорити основні напрямки діяльності об’єднання на найближчий час. На засіданні були присутні близько 20 осіб – активістів громадських організацій та ініціативних груп киян. Було виокремлено декілька першочергових питань, які потребують негайних дій. На наступний тиждень заплановано три масштабні акції.

У середу 17 серпня ШОК візьме участь у прес-конференції під відкритим небом, організованій ініціативною групою мешканців, які виступають проти будівництва по вул. Олеся Гончара, 17–23. Кияни вкотре висловлять свій протест проти дій забудовників, які нехтують рішенням Київради щодо призупинення будівництва.

Наступного дня, 18 серпня, ШОК пікетує Головне управління земельних ресурсів КМДА, де проводитиметься обговорення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Штаб має свою позицію щодо Стратегії, яку зараз активно пропагує столична влада. Насправді цей документ не лише недосконалий, а й незаконний. Для протидії його ухваленню ШОК створив спеціальну робочу групу.

Завершиться ШОКовий тиждень акцією прямої дії на вул. Пирогова, 2, яка відбудеться у п’ятницю 19 серпня. Попри протест прокуратури міста Києва, який вимагає призупинити будівельні роботи у дворі будинку, забудовник продовжує активну діяльність.

Наступні збори ШОКу заплановані на наступний тиждень. Наступні гарячі точки, які потребують втручання Штабу – забудова поруч із станцією метро «Театральна», двір по вул. Пушкінській, 14, де будівництво 8-поверхового офісного центру з підземним паркінгом загрожує руйнуванням щонайменше чотирьом старовинним будинкам, парк на вул. Прорізній, 1–3 та книгарня «Сяйво».Нагадуємо, що громадський рух «Штаб оборони Києва» було створено 6 липня для протидії порушенням прав киян з боку столичної влади та забудовників.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.