Акція КУПРу під російським консульством

4 декабря 2011, 17:18
Владелец страницы
Філолог, журналіст
0
9

Акція КУПРу під російським консульством

Напередодні виборів до Верховної Ради Російської Федерації активісти ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" та ГО "Порядок і достаток" прийшли під Консульство РФ у Києві, щоб висловити незгоду з узурпацією влади в Росії та Україні.

На їхню думку, подальший рух до демократичних цінностей неможливий, доки практично вся влада перебуває в руках представників однієї правлячої політичної сили. В Російській Федерації такою силою є Єдина Росія, а в Україні до цього статусу наближається Партія Регіонів.

Двоє ведмедиків на фото, які по черзі мають один одного, уособлюють олігархічні клани, які змінюють одне одного при владі, але від цього реально нічого не змінюється. Учасники акції занепокоєні загрозою повторення російського сценарію в Україні, коли від нашого голосу на виборах вже нічого не залежатиме.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Госдума РФ,Киев,Выборы,митинг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.