Як ведуча ТСН Наталія Мосейчук відомого українського банкіра задовольняла

5 ноября 2011, 11:12
журналіст
0
2532

Це сталося одного дня ввечері, минулого тижня. Подія відбулась при свідках. Як не дивно, але ніхто нікого не соромився. Пікантний акт тривав привселюдно без найменшого дискомфорту для його учасників.

Йдеться про один з сюжетів вечірнього випуску ТСН з ведучою Наталією Мосейчук від 2 листопада, в якому глядачам повідали про нову послугу для клієнтів "ПриватБанку". На екрані показували дуже компактну платіжну картку, яка має вигляд мікрочіпа та легко прикріплюється, як наліпка, до мобільного телефону.

Про нову продукцію розповів співробітник банку, а потім її рекламував запрошений на презентаційний захід автогонщик і шоу-мен Олексій Мочанов. Такий сюжет у випуску новин має всі ознаки прихованої реклами, тобто підпадає під класифікацію "джинса". Як відомо, власником "1+1" як і "Приват Банку" є Ігор Коломойський. Хазяїн - барин?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.