Ордер на арешт Мельниченка: морковка перед носом Литвина?

14 ноября 2011, 11:14
громадянин
0
419

Генпрокуратура шукає майора Мельниченка щоб його арештувати. Майже національного героя, що привідкрив таємницю вбивства журналіста Гонгадзе.

Плівки знаменитого майора показали справжнє лице адміністрації Л. Кучми. Кучма санкціонував насилля над журналістами і незаконну торгівлю зброєю. Міністр МВС Кравченко хвалився власними ескадронами смерті, а глава президентської адміністрації В.Литвин визивав до себе Кравченка, щоб пояснити тому,що робити з Гонгадзе. Результати відомі. В цьому році нарешті розпочався суд над генералом Пукачем, а Кучму визивали як свідка. Литвин хоч і явно нервував,та й досі на чолі Верховної ради. Очевидно, що в будь-який момент Пукач (який безумовно співпрацює зі звинуваченням) може вказати на В. Литвина ,як співучасника.Тому шановний Володимир Михайлович так ревно гне генеральну лінію В. Януковича у Верховній раді. І навіть готовий здати(злити з ПР) свою партію. Хоча останній пункт,схоже,відмінять. Щоб мати побільше провладних представників у виборчих комісіях. Литвина вже преміювали прийняттям закону, по якому плівки Мельниченка не можуть фігурувати в суді. Тепер нова морковка у вигляді запиту на арешт Мельниченка. Взагалі арешт свідка- це щось фантастичне. Та чим здивуєш українця? Що до відбіленого "за компанію" Кучми, то він може преміювати заступників частиною трудових заощаджень.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.