«Вперед!» вимагає відставки Азарова

2 декабря 2011, 16:08
0
718

Сьогодні активісти ВГО «Громадянський рух «Вперед!» пікетували Львівську обласну державну адміністрацію. Таким чином вони відреагували на візит до області прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Сьогодні активісти ВГО «Громадянський рух «Вперед!» пікетували Львівську обласну державну адміністрацію. Таким чином активісти «Вперед!» спільно з представниками чорнобильських організацій відреагували на візит до області прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

 

Ми вимагаємо негайної відставки Миколи Азарова у зв’язку з тим, що дії  прем’єр-міністра призводять до геноциду українського народу. 

 

Микола Азаров особисто винен не тільки у смерті шахтаря Геннадія Конопльова у Донецьку,  а й у тому, що десятки тисяч людей по всій Україні голодують не тільки на акціях протесту, а у себе в квартирах.

 

За ту мізерну пенсію, яку уряд ще додатково обмежив, придбати харчі, ліки та оплатити комунальні послуги ніяка людина не зможею. Виходячи з того, як Микола Азаров ставиться до народу України, він не має морального права бути не тільки прем’єр-міністром, а й громадянином України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Львов,Азаров,вперед
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.