Кому не байдужий наш рідний Святошинський район Києва?

17 декабря 2011, 10:23
0
641
Кому не байдужий наш рідний Святошинський район Києва?

У Попова вирішили покарати керівника також Святошинського р-ну Києва Сергія Рюмшина …То чи можемо МИ цьому зарадити? Так, саме МИ, оскільки моя родина також проживає на території Святошинського р-ну

Святошинський знову найгірший! Чому? І як допомогти?

У Попова вирішили покарати керівника також Святошинського р-ну Києва Сергія Рюмшина … А тому, коли нарешті «деяким» стане зрозумілим, що всім, кому не байдужий наш рідний Святошинський район Києва – всім болить і всі МИ не радіємо коли керівника району і Святошинський район поносять на сторінках ЗМІ…

Ось такі сумні заголовки сьогодні на більшості ЗМІ.

До керівників, які не змогли покращити ситуацію в підпорядкованих сферах, застосують дисциплінарні стягнення. Крамаренко запропонував визнати незадовільною роботу голів … Святошинської державної адміністрації Сергія Рюмшина … І вжити відповідних заходів дисциплінарного впливу до них та притягнути до дисциплінарної відповідальності за низькі результати роботи. А також заступників голів райдержадміністрацій цих районів які посіли останні місця. Два останніх місця – … та Святошинський район.


Ну що тут скажеш?

Чи може бути по-іншому?

Чи хоче керівництво Святошинського району по-іншому?

Чи особисто Сергій Миколайович Рюмшин потребує нашої, так, саме нашої, допомоги?

Так, Ви звичайно скажете ТАМ, у Святошинському районі, є – і керівництво району, і депутати – від ВРУ та від Київради, і партійні офіси, і громадські приймальні, і можливо якісь радники, і звичайно – Громадська рада при місцевому органі виконавчої влади – при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації, яка взагалі невідомо навіщо створена і не є реальним громадським помічником і критиком Святошинської влади.

Коли Святошинський найгірший – мені навіть на своєму маленькому рівні дуже соромно, оскільки МИ один з найпотужніших районів Києва.

ВИ ВВАЖАЄТЕ ЦЬОГО ЗАМАЛО?

Історія назви околиці столиці Києва – Святошин, від якого походить назва району – густий сосновий гай між верхів’ям річки Сирець і Старо-Житомирським шляхом. Назви місцевостей Святошин та Борщагівка МАЮТЬ ВИТОКИ ЩЕ З ЧАСІВ КИЇВСЬКОЇ РУСІ ХІІ СТОЛІТТЯ і пов’язуються з ім’ям Чернігівського князя Святослава Давидовича, бо ці землі були його вотчиною і дісталися йому у спадок. На схилі літ він перейшов у чернецтво з ім’ям Миколай, але в народі його називали Святоша. Звідси, очевидно, й назва Святошинські землі, місця Святоші. Так про це пишеться й у Літописі Руському. В документах про урочище Біличі ВПЕРШЕ ЗГАДАНО В 1161 році. Про хутір Берковець поблизу Києва згадується із середини ХVІІ століття як власність домініканського монастиря. Про територію району ЗГАДУЄТЬСЯ В 1918 році під час правління гетьмана П.П.Скоропадського, коли відбувся перший адміністративно-територіальний поділ Києва на 17 районів, в тому числі Святошинський, хоча селище Святошин було включене в межі міста лише у 1919 році.

На початку січня 1924 року територія Києва була поділена на 6 укрупнених адміністративно-територіальних районів, в т.ч. зі Святошинським підрайоном. Пізніше територія району входила до складу Жовтневого, Радянського і Шевченківського, з частини яких Указом Президії Верховної Ради УССР 1973 РОЦІ БУЛО СТВОРЕНО ЛЕНІНГРАДСЬКИЙ РАЙОН. У ході адміністративно-територіальної реформи в місті 2001 року на базі Ленінградського району був УТВОРЕНИЙ НОВИЙ – СВЯТОШИНСЬКИЙ, до якого приєднано також місцевість Ґалаґани, яка до цього належала Радянському району.

До сучасної території району входять масиви і місцевості: Святошин, Микільська Борщагівка, Південна Борщагівка, Братська Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Перемога та інші. Святошинський район можна вважати одним із ГОЛОВНИХ НАУКОВО-ПРОМИСЛОВИХ ЦЕНТРІВ столиці України. В районі зосереджено 60 промислових підприємств, 17 інститутів Національної Академії Наук України, 18 галузевих науково-дослідних інститутів.

То чи можемо МИ цьому зарадити? Так, саме МИ, оскільки моя родина також проживає на території Святошинського району Києва майже сорок років, я закінчив тут, на Борщагівці, середню школу №205 і свого старшого сина відправив не в іноземну гімназію, а також у цю Святошинську школу №205, яку він закінчив у цьому році і сам по ЗНО вступив до вишу на юридичний факультет, і свою дружину я не відправляв до Швейцарії задля пологів, і народжувала вона обох моїх синів тут, саме у Святошинському р-ні Києва у пологовому будинку №3, що на Південній Борщагівці … і так далі…

А тому, коли нарешті «деяким» стане зрозумілим, що всім, кому не байдужий наш рідний Святошинський район Києва – всім болить і всі МИ не радіємо коли керівника району і Святошинський район поносять на сторінках ЗМІ.

Ну звичайно, виборча компанія ще не почалася, і «деякі», яким «дуже болить Святошинський район Києва» прийдуть в останню чергу з …, самі знаєте з чим, і навіть не проживаючи у нашому рідному районі – отримають чи «придбають» підтримку Святошинців – ТАКА ПІДТРИМКА НЕОБХІДНА ВЧОРА І СЬОГОДНІ, а з майбутнім Святошинський район Києва якось справиться…

З великою повагою до ВСІХ,

Завжди Ваш – Святошинець

Вадим Хабібуллін

Київ, Святошинський р-н

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.