РІДНИЙ ПЕЧЕРСК, З НОВИМ РОКОМ!

24 декабря 2011, 15:15
Голова руху "КИЯНИ РАЗОМ", канд.ек.наук
0
594

Шановні Печеряни, друзі та сусіди!

Шановні Печеряни,

друзі та сусіди!

В переддень Нового року радий повідомити, що громада зупинила забудову Печерської площі та ринку. Кияни разом організували захист вулиць і дворів Печерська, сплюндрованих «молодою командою».

Я пишаюсь тим, що ми мешканці Печерська, об`єднавшись, захистили своє право на комфортне життя.

Ми змусили рахуватися з думкою громади, поважати традиції та устрій життя наших вулиць, дворів і будинків.

Я гордий тим, що виріс і мешкаю на Печерську та маю змогу разом із вами відстоювати історичні надбання району, творити сьогодення Києва.

Кияни разом ефективно протистоять скандальним забудовам, добилися ремонту багатьох придомових територій і асфальту у дворах. Ми закриваємо нічні клуби та МАФи, що порушують наш домашній спокій, відстоюємо відновлення зручної інфраструктури району, бюветів та доступних магазинів біля дому, спортивних та дитячих майданчиків.

Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми збережемо рідний Печерськ, бо він у нас – особливий, він – назавжди! Вдячний всім патріотам Печерська за активність та підтримку. 

Бажаю вам щастя, добробуту, тепла та сімейного затишку в новому році!

 Рідний Печерськ, з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.