Януковичу світить 10 років

26 декабря 2011, 12:30
Журналист
0
531

Амбіції Януковича досі не реалізовані!


            Амбіції Януковича досі не реалізовані! Він хоче все. Тактику для досягнення своїх мрій обрав саму популярну – копіювання успішних. Найближчим прикладом наслідування стали президенти Росії. І нехай в Україні ніколи не було царів, й наш народ терпіти не буде єдиного всемогучого, ну й що, Янукович вже зловив манію величі.

            Після розправи над Тимошенко, навмисних дій для не вступу в ЄС, не лишилося сумнів що Янукович зробить все, щоб залишатися президентом два строки підряд, ціною нашого якісного життя.

            Люди, якщо ми не будемо опиратися, Янукович буде. Не вірте в обіцянки народних обранців, політичних діячів. Вони самі хочуть стати Януковичами. Тільки протидією, без бажання зайняти місце в владі, з усвідомлення національної ідеї,  ми зможемо здолати це зло. Чоловіки! Станьте чоловіками, не словами, а ділом наведіть порядок в країні, а ми, жінки, вас підтримаємо!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.