Яценюк сказав про те, про що не можна говорити

29 декабря 2011, 09:56
Депутат Львівської міської ради. Голова ЛОО політичної партії «УДАР».
0
2597

За його словами, у разі виходу Юлії Тимошенко з в'язниці вона має право помститися своїм кривдникам.

Аресеній Яценюк щосили готується до майбутніх парламентських виборів і виприскує безліч коментарів з різних приводів.

Нічого не маю проти такої активності. Навпаки. Ось тільки в прагненні отримати додаткові «очки» непогано б, що називається, «стежити за базаром», тобто за тим, про що говориш.

Виступаючи нещодавно в ефірі телеканалу ТВі, лідер «Фронту змін» міркував про те, як буде формуватися уряд після виборів.

"Якщо все буде так, як ми зараз домовляємося в опозиційному таборі, то, з Божою допомогою, ми отримаємо більшість. Якщо ми отримаємо більшість, президент Янукович назавжди втратить можливість призначати свого прем'єр-міністра і свій склад уряду", - мрійливо говорив «фронтовик».

Звучить легковажно і непереконливо. Навіщо щось всує згаданий Бог... Але це - справа смаку і виховання.

Чого не можна стерпіти, так це провокації. А.Яценюка давно вже підозрюють в роботі на Банкову. Ось і цього разу він - свідомо чи мимоволі - наче намагався дати нашим правителям привід натягнути віжки.

На телепередачі Яценюк торкнувся теми помсти. За його словами, у разі виходу Юлії Тимошенко з в'язниці, куди її запроторили, щоб проскочити без неї вибори, має право помститися своїм кривдникам.

"І Тимошенко, і Луценко мають моральне право на помсту. У політиці помста - не найкраща річ, але в житті вона є. Для політика важливо не керуватися помстою, але вони (влада) зробили все, щоб вони мали право на помсту", - вітійствував лідер «Фронту змін».

Це вже занадто! По-перше, пан Яценюк мимохідь мазнув своїх політичних суперників, поставивши їх у двоїсте становище: будуть вони мстити своїм кривдникам чи ні? Мовляв, додумувати самі...

По-друге, це висловлювання має відверто провокаційний характер. Адже ні для кого ні секрет, що при владі нині знаходяться люди з кримінальним минулим, мстиві і боягузливі одночасно. І ось їм кажуть, що ті, кого вони безжалісно намагаються згноїти у в'язниці, мають право помститися їм.

Що можуть подумати члени правлячої Сім'ї? А ну її до біса, цю справедливість, краще від хреха подалі «закатати» всіх потенційних месників...

Будемо сподіватися, не до цього підштовхував можновладців головний «фронтовик» країни.

Як тут не згадавши відомий вираз філософа Вітгенштейна: «Про що неможливо говорити, про те слід мовчати».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.