Чи народився Христос у твоєму серці?

30 декабря 2011, 16:55
Владелец страницы
викладач теології
0
760
Чи народився Христос у твоєму серці?

"Христос народився! Славімо Його!" - скоро вигукуватимуть всі довкола. Чесно признаюся, по-особливому люблю ці святкові дні!

Настрій дійсно величний: діти повертаються додому, ті, хто цілий рік не спілкувалися між собою, переступають власну гордість і відсилають різдвяні привітання, батьки прощають непутящих дітей, сусіди забувають давні образи. Одним словом - свято!

І все це завдяки Любові, що більше 2000 років тому втілилася у немовляті, якого назвали Ісус. Колись давно у вифлиємських яслах втілилося Спасіння людини! Завдяки Його приходу ми отримали можливість скинути лушпиння втоми і непрощення, гордості та заздрості, лицемірства та нечистоти! І це зовсім не важко: там, де ви є, зверніться до Бога в молитві, повірте у Його життєдайну силу, яка здатна змінити ваше життя. Сьогодні Христос вже не малюк у Вифлеємі, а Цар всіх царів, перед яким схилиться кожне коліно, але Який досі очікує на вас!

Я твердо вірю, що народження, життя, смерть і воскресіння Ісуса Христа є центром історії людства та найзнаковішою подією всіх часів. Тієї радісної ночі хори анголів небесних співали: "Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!". Нехай ця ж пісня завжди лунає і у наших душах!

Друзі, щиро вітаємо вас із прекрасним святом Христового народження!

Христос народився! Та чи народився Він у вашому серці?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Бог,Христос,Ісус,Різдво,народження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.