Голові КМДА у Києві не знайшлося храму на Різдво

9 января 2012, 17:20
Керівник Центру військово-правових досліджень, адвокат
0
472

Інакше як пояснити те, що шановний голова міської державної адміністрації 7 січня відвідав Урочисту Різдвяну Божественну літургію у Свято-Почаївській Лаврі.

На мою думку, легко можна пояснити участь глави держави в Богослужінні у Почаєві.

 Погоджуюсь також, що вибір храму для відвідин є особистою справою кожного. Таке право закріплено в основному законі держави.

Однак, в ситуації коли столичний градоначальник, котрий так опікується інтересами киян, покидає Київ замість того, аби дійсно разом з мешканцями столиці в одному з наших прекрасних древніх храмів розділити радість Святого Різдва Господнього, виглядає ну м'яко кажучи незрозуміло.

Хоча після того, як на телевізійній картинці із храму в Почаєві, я побачив шановного пана Попова по праву руку президента України багато чого одразу стало зрозуміло і мені видається не потребує додаткових пояснень.

Виходить, що керівництву столиці забракло храмів для участі у Святковій Месі. Довелось їхати у Почаїв.

Ось лишень цікаво, чи наважився б голова КМДА на поїздку до Свято-Почаївської лаври, в разі аби президент захотів відвідати на Різдво Київський храм?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.