Росія веде неоголошену економічну війну з Україною.

16 января 2012, 09:46
громадянин
0
351

Питання : чому це практично нікого не хвилює?

Граючи на жадібності і нечистоплотності (а порою і недалекоглядності) наших керівників  Росія загнала ціни на газ для України до захмарних величин. До того ж кабальний договір примушує вибирати завищені об*єми. Розрахунки за газ спустошують держбюджет. Та цього мало. Росія прискорено будує обхідні газопроводи, щоб лишити Україну надходжень від транзиту. І таким чином знищити економічно. Допоміжну роль грають періодичні сирні чи трубні війни. Очевидний розрахунок Путіна на те, що збанкрутіла Укаїна сама впаде в руки Росії, як це вже сталось з Білоруссю. 

  Виникає питання :чи бачить наш президент всю серйозність становища і чи здатна сьогоднішня владна команда адекватно реагувати? Заява Грищенка, що він викреслює Путіна з "улюблених" здається,м*яко кажучи,впаданням у дитинство. Втрачено багато часу і коштів. Пора приймати і проводити в життя адекватні рішення. Для цього потрібні нові,більш рішучі і компетентні люди. Які зупинять знекровлення України під заколисуючі байки про братерство.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.