Анекдот від " регіоналів": реєстр корупціонерів закрили від громадян, - Гінка

3 февраля 2012, 14:51
Депутат Львівської міської ради. Голова ЛОО політичної партії «УДАР».
0
4601

Новина з сфери жартів: Мінюст України, який очолює "регіонал" Олександр Лавринович, обмежив доступ до реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Новина з сфери жартів: Мінюст України, який очолює "регіонал" Олександр Лавринович, обмежив доступ до реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.
Все правильно, інакше бути не могло. Не може цей режим стати подібним до унтер-офіцерської вдови, яка, як відомо, сама себе висікла. Щоправда, постає інше питання: а навіщо взагалі треба було запроваджувати отой "чорний" список? Відповідаю - для показухи. Щоб народ і світова громадськість думали, що Партія регіонів - не якесь там збіговисько колишніх кримінальних злочинців, "авторитетів" та сумнівних олігархів, а доброчесна команда, що вдень і вночі піклується і розбудовує правову державу.
Варто нагадати, що про створення державного реєстру корупціонерів влада з пафосом оголосила наприкінці минулого року. Українцям обіцяли, що кожен зможе завітати на спеціальний сайт і "перевірити" свого мера або начальника ЖЕКу на причетність до справ про хабарництво. Природно, можна було сподіватися, що це буде інформація про колишніх чиновників: тримати виявленого хабарника на посаді - ще ганебніше для держави, ніж допускати розквіт корупції.
Як з'ясувалося, у " регіоналів" інший погляд на ці речі.
"Отримувати інформацію про цю, чи іншу людину з реєстру зможуть представники державних органів за офіційним запитом", - підкреслив заступник начальника Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами і іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією генпрокуратури М.Вознюк.
Якщо бути послідовними, читати між рядками цей вислів - тоді можна зрозуміти, що в списку корупціонерів знаходяться і теперішні чиновники. А інакше, - навіщо приховувати цей перелік-корупціонерів?
Подейкують, що небажання публікувати прізвища усіх корупціонерів в уряді пояснюють ухваленням закону "Про захист персональних даних" і нормами Конституції, що забороняють вторгнення в особисте життя. Проте корупційні дії - це не особисте життя, чи у " регіоналів" - це все єдино?
Не випадково експерти з питань боротьби з корупцією вважають, - стати "публічним" реєстру корупціонерів завадив острах чиновників, які самі можуть потрапити до цього списку. До речі, як уїдливо помітив один коментатор, боротьба з корупцією в нашій країні, оголошена президентом Януковичем, набула анекдотичного характеру.

Навіщо так уїдливо коментувати? Можливо, панове "регіонали" нічого поганого не мали на меті? А просто вирішили пожартувати, - добрі анекдоти піднімають настрій, а гарний настрій так потрібен нашим згорьованим громадянам.
Ось тільки з гумором у "регіоналів" дуже, мабуть, проблематично - бо якщо закриття реєстру корупціонерів -  це жарт,  тоді він вийшов невдалим та чорним.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.