Держава має надати пільги виробникам сиру, продукція яких заборонена в Росії

17 февраля 2012, 12:23
Политолог, експерт
0
582

Про заборону Російською Федерацією до продажу на її території сирів заводів "Прометей" із Чернігівської області, "Пирятинський сирзавод" та "Гадячсир" із Полтавської області.

                Якщо держава в особі Прем’єр-міністра визнає, що заборона до продажу сирів вказаних заводів на російському ринку є виключно політичною, і коренями лежить в україно-російських міждержавних стосунках, то виглядає дивною і неправильною відсутність державної підтримки цим заводам. Три національні виробники втратили свої ринки збуту, згортають і закривають виробництво, через проблеми державної політики України, а український уряд  не надає жодних заходів підтримки. 

         В такій ситуації, кожна нормальна держава й уряд має компенсувати підприємствам збитки завдані своєю політикою та надати щонайменше державні пільги в оподаткуванні для цих підприємств, а не лише спостерігати як знищуються робочі місця й люди втрачають роботу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Азаров,Украiна,пільги,Російська Федерація,сир
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.