Весняний наступ на владу розпочався зі Львова.

23 февраля 2012, 17:07
0
558

Підприємці та чорнобильці Західних областей провели спільну акцію протесту проти соціального знищення українського народу.

Сьогодні, 23 лютого у Львові під стінами Львівської ОДА пройшла  спільна акція протесту  підприємців Західних областей та чорнобильців   з вимогою припинити соціальне знищення українського народу. Участь в акції взяло більше 350 представників різних громадських організацій.

Під час проведення акції підприємці та чорнобильці прийняли та озвучили дві резолюції , де  серед основних вимог  була вимога підприємців відмінити  єдиний соціальний внесок, а чорнобильці вимагали  здійснення  належних їм соціальних  виплат по рішеннях судів.

Співорганізатор акції, співголова ВГО «ВПЕРЕД» Р. Секела повідомив :

«Сьогодні до Львова приїхали підприємці з Хмельницька, Івано-Франківська, Тернопільщини, до них долучилися підприємці Львівщини та представники ряду громадських організацій, які об’єднують чорнобильців, афганців, дітей війни. Наша акція має попереджувальний характер і якщо влада й надалі ігноруватиме наші вимоги, то  в березні ми проведемо аналогічні акції по інших містах України, а в квітні організуємо загальнонаціональну пішу ходу до Києва».

«Ми відновлюємо протестні акції, щоб влада не годувала нас пустопорожніми обіцянками. Весняний наступ на владу  розпочнеться з акцій львівських чорнобильців та  підприємців!», – наголосив Руслан Секела.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.