Рейдерське захоплення Лукянівського ринку

16 марта 2012, 19:25
0
1047

В киян хочуть забрати Лукянівський ринок.


               Сьогодні, 16 березня представникам оргкомітету підприємців столичного ринку Лукянівський  разом з активістами ВК «Наступ» вдалося відбити чергову спробу рейдерського захоплення.

               Як повідомив голова ВК «Наступ» Р. Секела «Від сьогодні на ринку діятиме вахта. Наші 20 акивістів разом з підприємцями будуть цілодобово його охороняти від рейдерів. Ми не дозволимо  прислужникам депутата Київради Ліщенка захопити ринок та знищити робочі місця понад п’ятиста підприємців, для яких це єдиний спосіб заробити та прогодувати свої родини. Окрім того, в часи кризи Лукянівський ринок залишається чи не єдиним місцем, де кияни можуть придбати дешеву продукцію та товари. Ми не дозволимо звести тут новий торгово-розважальний центр, витуривши та вулицю підприємців, та забрати у них право вільно торгувати на ринку.

                Нагадаємо,  депутат Київради Ліщенко звернувся до керівництва ринку з вимогою добровільно віддати половину акцій. Після відмови ринок  тричі рейдерським способом хотіли захопити. Подібні захоплення ринків відбулися в Одесі та Луцьку. Одеські підприємці домоглися переведення декотрих ринків у комунальну власність міста та відстояли своє право вільно провадити свій бізнес.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.