Забутий герой України

25 марта 2012, 16:33
Юрист, Громадський діяч
0
717
Забутий герой України

В’ячеслав Чорновіл – людина, яка є прикладом усій політичній молоді України

13 років назад при досі нез’ясованих  обставинах загинув в автокатастрофі великий Українець, політичний борець за мову, культуру та вільну Україну - В’ячеслав Максимович Чорновіл. Розслідування справи досі триває, нам розказують, що аварія сталася випадково, і що ніхто з тодішніх і теперішніх чиновників не причетний до смерті великого Українця. По самій  біографії ми бачимо, яке важке життя пережив В’ячеслав Чорновіл. Його погляди на нову Україну, були недопустимі комуністичним політикам  і тому все життя він присвятив боротьбі, що не раз призводило до тюремних стін, ще з самого дитинства зазнав політичних репресій комуністичної влади. З початком 90-х років він мав неймовірну кількість підтримки з боку громадян, і вже восени 1991 року він балотується на місце Президента України, вибори закінчились в непоганому результаті (2 місце, 7 420 727 голосів або 23,27%). Зрозуміло кожному, що сильний і серйозний опонент, великий рейтинг і зріст політичної кар’єри Чорновола є перепоною в політиці Кучми. Можливості вчинити як радянська влада Кучма не міг,тим більше немає за що, і вихід з ситуації є один - ліквідувати потенційного лідера української політики і Президента України.

    Щодо теперішнього НРУ то ми бачимо, що нинішній голова партії був комуністом, і що при владі Кучми і Ющенка, Тарасюк був Міністром закордонних справ, зараз депутат України від фракції «НУ-НС».

     Підсумовуючи, хочу сказати, що справжніх патріотів України в наш час дуже мало і люди керуються своїми матеріальними потребами, забувши про духовні. Люди продаються за гречку і мізерні гроші, віддаючи свій голос за чергову політичну тушку, яка викрадає з нашої країни все, що належить нам. Теперішні політики, як хамелеони, вони можуть багато чого пообіцяти і навіть перед виборами підняти пенсію аж на 100 гривень та засипати ями на дорогах щебінкою, а після перемоги на виборах цинічно купувати собі дорогий автомобіль чи гелікоптер і говорити, що нема грошей в бюджеті.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.