Збережемо Київські ринки.

28 марта 2012, 13:34
0
535

Не дозволимо знести Лук'янівку!

Сьогодні, 28 березня 2012 року в Київській міській державній адміністрації відбувся «Круглий стіл» щодо ситуації з рейдерським захопленням ринків міста Києва. В роботі зібрання взяли участь Київські підприємці, зокрема представники ринків «Лук’янівський» та «Юність»,  а також  активісти Всеукраїнського Комітету «Наступ» та ГО «Одне питання».  З іншого боку були присутні голова фракції Партії Регіонів Омельяненко Олексій Анатолійович та голова фракції БЮТ Меліхова Тетяна Іванівна.

 

Між підприємцями та депутатами було досягнуто порозуміння у питанні  про злочинне проведення у вересні 2010 року аукціону з продажу ринку Лукянівській рейдерам ТОВ «Квітлова галявина».  Депутати визнали, що проведення аукціону не було законним. В присутності журналістів Київського форуму Рени Назарової, учасники круглого столу прийняли спільне рішення винести на сесію Київської міської ради питання щодо збереження Лук’янівського ринку.

Як повідомив один з учасників круглого столу,  голова ВК «Наступ» Р. Секела  «Ми з підприємцями Лук’янівського ринку будемо до останнього боротися за свої права. Від сьогодні ми посилимо цілодобову охорону ринку від рейдерів. Сьогодні необхідно зберегти цей ринок у власності ТзОВ «Лук’янівський ринок» з відповідним цільовим земельної ділянки».

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.